Říjen 2014

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ MAKE-UP

28. října 2014 v 22:11 | Tara Kar |  BEAUTY

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÝ MAKE-UP

Ano, zdravím každého, kdo čte můj další článek a velice se omlouvám za pozdní up-date. Ospravedlnění stranou a přejděme k tématu. Hodně z nás (a to nemluvím jen o ženách) používá make-up. Je jedno, zda je tekutý, tuhý, pěnový, či krémový, ale většina žen si bohužel vytvořila z používání make-upu jakousi denní rutinu. "Nejdu ven, dokud si nedám aspoň make-up."
Víte, nezlobte se na mne, ale toto je opravdu chyba. Musíme se naučit nedostatky nezakrývat, ale eliminovat je, ABYCHOM je zakrývat nemusely. Neříkám, že make-up slouží jen ke krytí nedostatků, ale jeho prvopočáteční význam byl původně takový. To, že dnes může být liftingový, proti vráskám, atd. je sice úžasné, ale na toto vše existují skvělé přípravky, které Vaši pleť uzdraví od všeho, co Vám na ní vadí. Pokud make-up používáte, jelikož jdete někam večer, tak je to dobře, přeci jen veliké množství stínů apod. by bez make-upu vypadalo divně.
A opět opakuji. Existuje jakási vada u žen, které buď neumí vybírat make-up, či ho nevybírají ony samy, ale nějaká prodavačka, která jim poradit správně neumí, či nevím, ale následek je tentýž. Obrovská vrstva, která vytváří na obličeji masku, kterou byste mohli i nehty zdrásat, či odporná žlutá, někdy i oranžová linie podél kontury nižní čelisti.
Zbavte se těchto špatných zlozvyků, opatřete si dobré denní světlo a naličte se správně!