Září 2014

PÉČE O PLEŤ

27. září 2014 v 14:55 | Tara Kar |  BEAUTY
PÉČE O PLEŤ

Všichni jsme slyšeli o tom, jak je jedním ze snů každé ženy mít tak krásnou pleť, aby měla pocit, že se nemusí malovat, a malovala by se jen, aby si přidala na kráse, ale ne, aby si něco zakryla.
Musíte mít na paměti, že dokonalou pleť Vám žádný přípravek nevytvoří, ani dlouhodobé používání extrémně drahých přípravku Vám pleť nevytvoří zářivý a zdravý vzhled, jelikož TEN pochází zevnitř.
Přípravky jsou tu od toho, aby nám udržely vzhled naší pleti déle i v případě, že náš zdravý režim někdy zanedbáme (ať už kvůli probdělé noci, párty, či nadcházejícímu stresu z různých důvodů). Pomáhají nám naši rutinu udržet, nesklouznout z ní a v případě potřeby se poprat s bakteriemi, které nám roznáší zlo po pleti (akné, apod.).

JAK ŽÍT ZDRAVĚ

8. září 2014 v 22:41 | Tara Kar |  HEALTH
"Proboha, ty jsi na dietě?!"
"Ne, jen žiju zdravě."

Takto by měla uvažovat každá z nás. Až budete z něčeho propadat, až budete ztrácet nějaké přátele, a budou se dít hrozné věci, přítel, či přítelkyně Vás podvede, tak časem zjistíte, že to nejdůležitější je opravdu být zdravý a zamilovaný. O lásce by se dalo mluvit hodně, ale co takhle to propojit? Napíšu Vám, jak začít milovat zdraví a zdravý životní styl!ZÁKLADY SPRÁVNÍHO LÍČENÍ (00)

3. září 2014 v 23:53 | Tara Kar |  BEAUTY
Věděly jste, že cca 89% žen se maluje při špatném osvětlení, čímž přichází o dokonalý výsledek v denním světle? A věděly jste, že o základech správného líčení neví více než 40% žen, které spoléhají na zkušenosti svých kamarádek a maminek, ale ve skutečnosti nikdy nedostaly rady od vizážistky a nebyly ani v salonu alespoň si vyzkoušet, jak se správně čistí pleť? A když už jsme u té pleti, věděly jste, že naprostým základem pro dokonalý výsledek líčení je čistá a skvěle hydratovaná pleť, kterou s může chlubit jen málo z nás?

ZÁKLADY ŠATNÍKU

2. září 2014 v 3:06 | Tara Kar |  FASHION
Jedním z malých snů každé slečny je šatník, který má vše, co bude potřebovat nosit, vypadá krásně a cítí se ve vše krásně!

Omlouvám se dámy,...ale takový šatník neexistuje.

(Zde jsem Vám vytvořila kolekci základních věcí. Samozřejmě chybí silonky, ponožky a takové NAPROSTO základní věci, které doufám nemusím rvát do setu. Prosím berte v potaz, že není to přímo nutností, ale jsou to základy, takže to berte s nadhledem. :)

Každé z nás se již stalo, že jsme někam spěchaly, otevřely skříň a měly pocit, že nemáme, co na sebe. Nakonec jsme něco z toho vytvořily, ale spokojené naprosto nikdy nebyly, a přiznejme si, že ani nikdy nebudeme. Jsme přeci ženy, ne?

Nový Blog

2. září 2014 v 1:49 | Tara Kar |  INFO
Zdravím!

Vítám zde každého, kdo čte články a každého, kdo je píše. Je mi ctí Vám představit můj první pokus o blog.
Můžete očekávat články v podobě kritik, recenzí, rad či nápadů. Většinou se pokusím vyhovět Vašim prosbám, a až budu mít nějaké čtenáře, tak vytvořím další rubriku pod názvem: SOS, kde se budete moci ptát, a já se Vám budu snažit pomoci cestou rad, odkazů a zkušeností.
Většinu obrázků, které zde naleznete, jak v designu stránky, tak i v článcích jsou mé práce, jelikož je to můj koníček. Fotografie, které budu přidávat budou originální a jindy budu čerpat z oficiálních stránek produktů. Nebudu Vám nikdy nabízet, doporučovat, či kritizovat nic, co jsem sama nevyzkoušela. Často budu vkládat různé odkazy, hlavně v rubrice "FASHION", jelikož sama skládám sety v polyvore.com, kde mám profil a tyto sety budu moci zveřejňovat i zde jakožto outfity, které budou součástí článků. Jistě Vám neuniknou ani články typu DIY, o kterých jste jistě slyšeli a většina už se jimi i řídí.

Určitě počítejte s tím, že nehodlám být běžnou blogerkou, což bude znát v satirických článcích a sarkastických komentářích. Beru vše s nadhledem a rezervou, takže nečekejte žádné dlouhé popisování, ani každý den článek pro jednotlivé produkty. Rozepisovat se budu jakožto guru.


Snad se Vám můj blog bude líbit

xoxo Tara Kar